fit dog
zerodc
Non-stop
man mat
Flying Dog
tlapky

FitDog Energy + Rehydrate

Připadá vám, že váš pes nepije dostatečně? Máte obavu o jeho správné zavodnění během cvičení nebo v horkých dnech? Děláte se psem sport, který vyžaduje hodně energie a zároveň nemůžete svého psa před výkonem nakrmit? FitDog Energy & Rehydrate byl vyvinut právě pro tyto potřeby.

Děláte se psem sport nebo aktivitu, která vyžaduje hodně energie? Chystáte se na závody nebo na intenzivní trénink a chcete mít psa v plné síle? Potřebujete psa před výkonem zavodnit?

FitDog Energy + Rehydrate byl vyvinut právě pro tyto potřeby.

Hlavní složkou rozpustného nápoje FitDog Energy + Rehydrate je tuk, který je vzhledem ke své stravitelnosti pro psy přirozeně nejlepším zdrojem energie. Oproti jiným živinám obsahuje více než dvojnásobek energie. Výrobek zároveň obsahuje proteiny, které pes potřebuje k tvorbě tělesných tkání. FitDog Energy + Rehydrate má masové aroma a psům velmi chutná.

Balení: 250 gramů  a 600 gramů

Cena:

250g - Kč 489,-

600g - Kč 899,-

 

Použití a dávkování:

FitDog Energy + Rehydrate je určen k zavodnění a ke zvýšení energetické úrovně psa před a během aktivity. Výrobek je určen pro všechny psy a všechny druhy aktivit. Před použitím prášek rozmíchejte ve vodě třepáním v láhvi.

Zvýšení energie před aktivitou: Záleží na délce a intenzitě zátěže, podávejte 1-2 dávky 3-8 hodin před cvičením.

Zvýšení energie během aktivity: Během dlouhé a intenzivní aktivity podávejte menší dávky nápoje FitDog Energy + Rehydrate každé 2-3 hodiny.

Zavodnění: Prášek FitDog Energy + Rehydrate použijte k ochucení vody, aby jste zajistili dostatečný přísun tekutin. Pokud není třeba u vašeho psa zvýšit přísun energie, ale pouze zavodnit psa, stačí s vodu smíchat pouze malé množství prášku.

Dávkování: Na 10 kg váhy psa rozpusťte 2 lžíce (cca 15 gramů) v 1-2 dcl vody. Pro zavodnění stačí menší množství prášku. Prášek rozmíchejte ve vodě třepáním v láhvi.

Skladujte v pokojové teplotě (15-25 °C)

 

Nutriční hodnoty:

Nutriční hodnoty (100 g): Energie: 2,5 MJ / 597 kcal; Tuk: 53,1 g; Bílkoviny: 14,0 g; Sacharidy: 27,6 g; Popel: 2,2 g; Vlákniny: 0,8 g;
Složení: Tukový prášek, sojové bílkoviny

Přísady: masová příchuť